נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

מלם תים רוכשת מבנק הפועלים את מערכות תפעול הגמל, המתפעלות את קופות פסגות, מנורה, אי.בי.איי וקופות מפעליות

 

 
הקופות וקרנות ההשתלמות המתופעלות כיום על ידי בנק הפועלים מנהלות נכסים בהיקף של כ-90 מיליארד שקל * מלם תים מתפעלת כבר כיום קופות מרכזיות, קופות בניהול אישי ופוליסות חיסכון, בין היתר עבור הפניקס, מיטב דש ופסגות

שלמה איזנברג, יו"ר מלם תים: "העסקה היא שלב נוסף באסטרטגיה של מלם תים להפוך לחברה החוץ בנקאית הגדולה ביותר בתחום תפעול הגמל. ענף החיסכון הפנסיוני נמצא ערב מהפכה טכנולוגית של הרחבת השירותים הדיגיטליים והרכישה מציבה את מלם תים בעמדה מצוינת לספק לגופים המוסדיים שירותים טכנולוגיים נוספים"

מלם תים, קבוצת שירותי ה-IT המובילה בישראל, מרחיבה משמעותית את פעילותה בתחום תפעול קופות הגמל וקרנות ההשתלמות: הקבוצה חתמה על הסכם עם בנק הפועלים, לפיו תרכוש מהבנק את הרישיון לשימוש במערכות הטכנולוגיות המשמשות אותו לתפעול קופות גמל וקרנות השתלמות. בנק הפועלים מעניק כיום שירותי תפעול בין היתר לקופות הגמל וקרנות ההשתלמות של בתי ההשקעות פסגות  ואי.בי.איי, של חברת הביטוח מנורה וכן לקופות מפעליות, בהן קופת התגמולים רעות,  קרן השתלמות בע"מ, חברת הגמל לעובדי האוניברסיטה העברית בע"מ, רום קרן השתלמות לעובדי הרשויות המקומיות, ארם גמולים וקופת התגמולים של עובדי בנק דיסקונט. היקף הנכסים הכולל המנוהל בקופות אלה עומד על כ-90 מיליארד שקל. 

על פי ההסכם, מלם תים תרכוש מבנק הפועלים את הרשיונות לשימוש במערכת "מסילה" לניהול זכויות עמיתים וכן מערכות נלוות, היקף העסקה מסתכם בכמה מיליוני שקלים. העסקה כפופה לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים. 

מלם תים מספקת כיום שירותי תפעול לקופת גמל, קרנות השתלמות ותפעול פוליסות חיסכון לבתי השקעות וחברות ביטוח. 

שלמה איזנברג, יו"ר מלם תים, אמר: "העסקה היא שלב נוסף באסטרטגיה של מלם תים להפוך לחברה החוץ בנקאית הגדולה ביותר בתחום תפעול הגמל. מלם תים תציע לגופים המוסדיים ליהנות מהידע והשירותים של חברת ה-IT הגדולה בישראל. ענף החיסכון הפנסיוני נמצא ערב מהפכה טכנולוגית של הרחבת השירותים הניתנים באופן דיגיטלי, מהלך המתבצע בעידוד הרגולטור. הרכישה מציבה את מלם תים בעמדה מצוינת לספק לגופים המוסדיים שירותים טכנולוגיים נוספים שלהם יזדקקו בשנים הקרובות".

אודות מלם תים: 
מלם תים היא קבוצת שירותי ה-IT הגדולה והמובילה בישראל, המספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות בינלאומיים. לקבוצה ניסיון מוכח של עשרות שנים בהקמה, ביישום ובאינטגרציה של מערכות מידע, והיא מעסיקה למעלה מ- 3,100 מומחים במגוון טכנולוגיות המידע, הפרוסים באתרי החברה והלקוחות ברחבי הארץ. כמו כן, למלם תים חברות בת המתמחות בטכנולוגיות ובפתרונות ייחודיים המשלימים את תחומי עיסוקה המרכזיים של הקבוצה. הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות