נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

רשות המסים והמשטרה עצרו חשודים בביצוע מגוון עבירות בכלל זה הטיית מכרזים בענף הפיתוח והבנייה ועבירות מס

 

 משטרת ישראל ויחידת יהלום ברשות המסים עצרו הבוקר לחקירה 6 חשודים, במסגרת חקירה המתנהלת בלהב 433 – יאל"כ בגין חשד לביצוע עבירות שוחד, הפרת אמונים, קבלת דבר במרמה, הטיית מכרזים , עבירות מס והלבנת הון. בין המעוכבים בכיר במגזר הציבורי.
 
מדובר בחקירה משותפת  למשטרת ישראל ויחידת יהלום ברשות המסים ובסיוע הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור שראשיתה לפני כשנה. במהלך החקירה עלה כי בכיר במגזר הציבורי בסיוע אחרים, פעל בניגוד עניינים והטה מכרזים בהיקף מוערך של עשרות מיליוני ₪ בענפי הפיתוח הבנייה.
 
כאמור הבוקר עוכבו ונעצרו לאחר שבוצעו חיפושים בבתיהם ובמשרדיהם ובהתאם להתפתחות החקירה, יובאו החשודים המרכזיים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון.

במשטרה מציינים כי בהתאם להתפתחות החקירה צפויים מעצרים נוספים.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות