נְגִישׁוּת

גודל טקסט

גדול קטן רגיל

ניגודיות

ניגודיות בהירה ניגודיות כהה רגיל

קישורים

סמן קישורים רגיל

כותרות

סמן כותרת רגיל
דווח
 
 
 

הראל חתמה על הסכם גלובלי עם אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר ביפן

 

 

גדעון המבורגר צילום ורדי כהנא


קבוצת הראל ביטוח ופיננסים חתמה על הסכם שותף גלובלי עם חברת הביטוח היפנית

Sompo Japan Nipponkoa Insurance Company. הסכם זה מצטרף להסכמי שיתוף פעולה גלובאליים שמקיימת הראל עם תאגידי ביטוח מהגדולים בעולם, כגון: Axa, Zurich, IF P&C, QBE, HDI-Gerling, Royal&Sun Alliance, Allianz ,XL-Catlin ו-Chubb.

חברת הביטוח היפנית היא אחת משלושת חברות הביטוח הגדולות ביותר ביפן, אשר מעסיקה כ-80,000 איש בחברה והיא מתמחה בכל תחומי הביטוח. Sompo Japan Nipponkoa Insurance Company בעלת הסינדיקט ב- Lloyd's: Sompo Canopius, ולאחרונה קנתה גם את חברת הביטוח Endurance.

גדעון המבורגר, נשיא הראל ביטוח ופיננסים, מסר כי "לחברת הראל ניסיון רב בהסכמים גלובליים עם חברות ביטוח מהמובילות בעולם". המבורגר הדגיש "ההסכמים עם המבטחים הגלובליים מוכיחים את מקצועיותה של הראל, ואת רמת האמון שהראל זוכה לה מצד המבטחים ומבטחי המשנה בעולם". 

המבורגר הוסיף כי "ההסכמים של הראל עם תאגידי הביטוח ברחבי העולם, מאפשרים לה גם להיענות לדרישות הביטוחיות של חברות ישראליות גלובליות בעלות שלוחות ומפעלים בכל העולם. בזכות ההסכם עםSompo Japan , יחד עם ההסכמים עם שאר תאגידי הביטוח הבינלאומיים, נהנים גם מבוטחי הראל מרמת שרות גבוהה במסגרת הביטוחים הגלובליים בכל המדינות בעולם בהן הם פעילים". הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות ב: קרנות נאמנות, תעודות סל, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות או כל נייר ערך אחר או נדל"ן–בין באופן כללי ובין תחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. פאנדר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. פאנדר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.עוד כתבות